Hizmetler
Motor ve Araç Tekniği
Motor ve Araç Tekniği Aktif Sürücü Kursu olarak motor ve araç tekniği eğitimleri vermekteyiz. Bu eğitimler sayesinde araçlarınızda oluşan arızayı kısa sürede tespit ederek çözüme kavuşturabileceksiniz.
 
tümü »
 
İlk Yardım Bilgisi
İlk Yardım Bilgisi Ani olarak hastalanan ya da kazaya uğrayan kimseye tıbbi tedavisi yapılana kadar olay yerinde yapılan hayat kurtarıcı girişimlere denir.
 
tümü »
 
 
Trafik ve Çevre Bilgisi
Trafik ve Çevre Bilgisi Yayaların ve araçların karayolları üzerindeki hal ve hareketleridir.
 
tümü »
 
C Sınıfı Ehliyet
C Sınıfı Ehliyet C sınıfı ehliyet kısaca Kamyon ve Çekici ehliyetidir. Kamyon ve çekici kullanabilmek için C sınıfı ehliyet belgenizin olması gereklidir.
 
tümü »
 
 
D Sınıfı Ehliyeti
D Sınıfı Ehliyeti D sınıfı ehliyet tipi minübüs ve otobüs kullanacaklara verilen ehliyet tipidir Karayolları Trafik Yönetmeliği 76. madde). Ancak ilgili Yönetmeliğin 76. maddesinde Minübüs ve Otobüs kullanacaklara ibaresi vardır.
 
tümü »
 
B Sınıfı Ehiyeti
B Sınıfı Ehiyeti B ehliyet Otomobil ve kamyonet ehliyetidir. Otomobil ve kamyonet kullanmak için B sınıfı ehliyet almak zorundasınız.
 
tümü »
 
 
A1 Sınıfı Ehliyeti
A1 Sınıfı Ehliyeti A1 sınıf ehliyete başvurmak isteyen adaylar 16 yaşını doldurmuş olmaları gerekir. 0-11 KW güce kadar olan motorlar için alınacak ehliyet tipidir.
 
tümü »
 
A2 Sınıfı Ehliyeti
A2 Sınıfı Ehliyeti A2 sınıf ehliyete başvurmak isteyen adaylar 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekir. 11-35 KW güce kadar olan motorlar için alınacak ehliyet tipidir.
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB